BiOSEN TARIM ÜRÜNLERİ

HAKKIMIZDA

Biosen Tarım Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. Tekeli/Menderes/İZMİR mevkiinde sürdürülebilir tarıma uygun kaliteli, özel gübreler üreterek bitki besleme sorunlarına çözümler üretmek ve verimlilik artışı sağlamak hedefi ile kurulmuştur. Biosen firması; öncelikli olarak bitki besleme ürünleri kapsamında kaliteli ve spesifik gübreler üretmektedir. Sıvı ve toz üretim hatlarına sahip olup, otomasyon yatırımları yaparak alanında sürekli gelişmeyi hedeflemektedir.Toplam kalite ilkesine göre üretim yapan firmamız üretimin her aşamasında ve ürün müşteriye sunulmadan önce yapılan kalite kontrol testleriyle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemiştir. Organisazyonu içerisine Ar-Ge çalışmalarını da ekleyerek, çevreye duyarlı formülasyon tipleri geliştirmeye çalışmaktadır. Ürünlerimiz bölge distribütörlerimizin aracılığı ile bayilerimize ulaşmakta olup, deneyimli ziraat mühendisleri arkadaşlarımız tarafından çiftçilerimize teknik hizmetler sunulmaktadır. Biosen Tarım'ın hedefi; küresel vizyonu paralel olarak Türk tarım sektörüne yeni teknolojileri aktarmaki, kalitesinden ödün vermeden tarımsal üretimde en üst düzeylere ulaşmaktır.

“ViZYONUMUZ"

“Gelecege dair"

Akıllı yatırım; performans, verimlilik ve karlılıkla büyümemize sürekli kılarak stratejik değerdeki çevreye duyarlı yüksek kaliteli ürünler sunmak, kalitemizi, heyecanımızı, hedef, motivasyon ve enerjimizi sürekli geliştirmeyi. İş yaşamının etik değerlerine uygun olarak çalışmayı, yasalara, çevreye, tedarikçilerine, çalışanlarına, müşterilerine ve iş yaptığı tüm kurumlara karşı dürüst, şeffaf ve güvenilir olmayı, Beklentilerimize karşılamaya yönelik kaynaklarımızı etkin yönetmeyi, Yönetim sistemimizi sürekli iyileştirirerek hedeflerimize ulaşmayı, Takım ruhunu geliştirmek ve yetkin insan kaynağına sahip olmak için etkin insan kaynakları uygulamaları sağlanmayı ve bu doğrultuda eğitim desteği vermeyi, Toplam kalite felsefesini esas alarak, hedef pazarlarda büyüme gerçekleştirmeyi, Sahip olunan kalite, çevre yönetim sistemi, iş sağlığı ve güvenliği, yönetim sistemi gerekliliklerini ilgili standartlara uygun olarak yürütmeyi ve sürekli iyileştirmeyi amaç edinmiştir.

“MiSYONUMUZ"

“KENDİMİZE ATADIGIMIZ GÖREVLER"

Misyonumuz sürekli gelişmeyi ve başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışarak ülkemiz tarım sektöründe gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli ürünleri ve hizmeti sunmaktadır. Dinamik, eğitimli ve profesyonel kadromuzla daima kaliteli ürünler üreterek müşteri memnuniyetini temel alan anlayışı ile yakaladığı standartları sürekli arttırmaktır.

Biosen tarım ve ilaçlama sanayi